WhatsApp

O mnie

Mam na imię Anna. Z wykształcenia jestem germanistką i organizatorem turystyki ze specjalizacją turystyka międzynarodowa. Zawodowo z turystyką jestem związana już od czasów studiów, kiedy to najpierw jako kierownik kolonii wyjeżdżałam z młodzieżą w Europie, a później oprowadzałam wycieczki krajowych i zagranicznych turystów po województwie lubuskim i zachodnich Niemczech. Po skończeniu studiów przez chwilę pozostałam w kraju, ale chęć poznawania nowych ludzi i świata skłoniła mnie do  podjęcia pracy w jednym z największych europejskich biur podróży.

Przez ostatnie 10 lat pracowałam na całym świecie w charakterze rezydenta biura podróży. Najczęściej jednak los rzucał mnie do Turcji.

Od 5 lat mieszkam w Izmirze, trzecim co do wielkości mieście Turcji na wybrzeżu egejskim i moja praca przez ostatnie lata  również głównie była związana z tą okolicą. Chęć poznania Turcji Egejskiej, niestety jeszcze mało docenianej przez polskich turystów, chęć bliższego poznania ludzi i ułatwienia sobie życia poprzez naukę języka, sprawiły, że zupełnie nieświadomie stałam się ekspertem w temacie wybrzeża egejskiego od Pergamonu po Kekovą.

Niestety zmiany w branży turystycznej, skoncentrowanej coraz bardziej na masowego turystę, odejście od indywidualnego, osobistego podejścia do klienta, nieprzyjazny turystom system usług, ale przede wszystkim zamykanie się na potrzeby nowoczesnego turysty sprawiły, że sama, z własnym, zgodnym z moim sumieniem i zaangażowaniem projektem wychodzę naprzeciw najnowszym trendom w turystyce.

Coraz częściej ludzie biorą odpowiedzialność za swoje podróże, chętnie próbują nowości, otwierają się na świat i starają się lepiej poznawać lokalne społeczności.  Głównym trendem jest „bogactwo przeżyć”, w mojej dotychczasowej pracy nauczyłam się podziwiać świat i ludzi wszystkimi zmysłami. Doceniam i delektuję się każdą chwilą.

„Turcja poza szlakiem” jest stworzona po to, abyście mogli podróżować tak jak sobie to wymarzyliście, skoncentrowani przede wszystkim na sobie. Z moją pomocą macie gwarancje oszczędności czasu, urlopu nie odbiegającego od oczekiwań i możliwości bezpośredniego kontaktu z lokalnym ekspertem.